tlo
Na skróty:
znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

Saletra Amonowa - SALETRZAK 27% - azotan amonu

Saletra Amonowa - SALETRZAK 27% - azotan amonu
Producent: GRUPA AZOTY
Model: SALETRZAK 27% - azotan amonu
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 1 199,88 PLN
Podatek: VAT (8%)
Cena netto: 1 111,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

Opis produktu

Saletrzak 27 standard jest granulowanym nawozem azotowym, powstającym poprzez połączenie azotanu amonu z drobno zmielonym dolomitem. Obecność mączki dolomitowej jako wypełniacza redukuje naturalną kwasowość azotu amonowego i wzbogaca nawóz o cenne składniki: wapń i magnez.

Przeznaczenie i stosowanie

Saletrzak 27 standard jest nawozem uniwersalnym, nadającym się do każdego rodzaju gleby, szczególnie jednak nadaje się na gleby kwaśne i ubogie w magnez. Nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne zarówno przedsiewnie, jak i pogłównie. Odznacza się dobrą rozpuszczalnością, dlatego jest łatwo przyswajalny przez rośliny uprawne. Zastosowany na glebach zasadowych lub świeżo wapnowanych wymaga przykrycia glebą przez bronowanie lub spulchnianie międzyrzędowe.
Dzięki optymalnie dobranym składnikom, produkt
przeznaczony jest do nawożenia m.in.: rzepaku ozimy, żyto, pszenica ozima i jara, ziemniaków, buraków cukrowych i pastewnych, kukurydzy i użytków zielonych.

Korzyści zastosowania saletrzaku 27 standard

dwie formy azotu (azotanowa i amonowa) gwarantują optymalną dostępność składnika przez cały cykl wzrostu i rozwoju rośliny,
idealny do stosowania pogłównego, zwłaszcza w okresie intensywnego wzrostu,
szybka rozpuszczalność nawozu sprawia, iż jest łatwo przyswajalny przez rośliny.

Saletrzak 27 - Cena dotyczy 1 tony produktu i ma charakter orientacyjny. W celu uzyskania aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny.

banner-paltnosci-payu
Szosowa 84,
Śniadowo 18-411
Tel : 862736026
Email : poczta@agrovet.com.pl