Twój koszyk jest pusty!
Na skróty:
PHU Agrovet Andrzej Konopka

PHU AGROVET Andrzej Konopka
Adres: Szosowa 84, 18-411 Śniadowo
NIP: 719 142 84 21
Kontakt telefoniczny: 501 170 194
Email: poczta@agrovet.com.pl
Numer konta bankowego: 20 1020 1332 0000 1402 0943 1240

 

Firma PHU AGROVET Andrzej Konopka jest aktywnie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksową obsługą gospodarstw rolnych na terenie województw północno - wschodniej Polski. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów systematycznie poszerzamy naszą ofertę produktów i usług oraz dokładamy wszelkich starań, aby Agrovet stał się najlepiej zaopatrzonym punktem handlowym w regionie, zaś nasi Klienci byli zadowoleni z profesjonalnej obsługi. Aktualnie w sprzedaży posiadamy:

 

  • Komponenty paszowe: śruta rzepakowa, młóto browarniane, śruta sojowa, wysłodki buraczane, kukurydza paszowa, ddgs kukurydziany, pszenmix, makuch rzepakowy, drożdże  alkoholowe, otręby pszenne, susz z lucerny, susz z traw.
  • Pasze, firm: PROVIMI, DE HEUS, SANO, UNIPASZ.
  • Maszyny rolnicze polskich i zagranicznych producentów, w tym firm: LANDINI, THALER,  METAL-FACH, PRONAR, SaMASZ, AGRO-MASZ, BIARDZKI, TOLMET.
  • Nawozy sztuczne, w tym: ROZTWÓR SALERZANO-MOCZNIKOWY (RSM).
  • Środki lecznicze dla zwierząt, firm: JFARM, OVER, FARMVET.
  • Środki myjące do dojarek, firm: DELAVAL, HYPRED, AVITA.
  • Folie do sianokiszonek, firm: ENSIBAL, SILOZET.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie dostawców mleka OSM Piątnica nasza firma wyspecjalizowała się w sprzedaży komponentów paszowych i  pasz nie modyfikowanych genetycznie (wolnych od GMO). W trosce o zachowanie najwyższych standardów oraz zminimalizowanie ryzyka zanieczyszczeń paszami GMO zrezygnowaliśmy z obrotu paszami modyfikowanymi genetycznie zatem wszystkie pasze jakie mamy w ofercie utrzymane są w standardzie non GMO.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

banner-paltnosci-payu