tlo
Na skróty:
znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

Wysłodki buraczane melasowane. Produkt wolny od GMO

Wysłodki buraczane melasowane. Produkt wolny od GMO
Producent: AGROVET
Model: Wysłodki buraczane granulowane melasowane. Produkt wolny od GMO
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 850,00 PLN
Podatek: VAT (8%)
Cena netto: 787,04 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

Wysłodki - Właściwości i działania

Dostępne w naszym sklepie wysłodki buraczane to produkt powstający podczas produkcji cukru spożywczego z buraków cukrowych. Zatem to całkowicie naturalny i zdrowy produkt. Wysłodki niemelasowane posiadają niską zawartość cukru (sacharozy), jednocześnie obfitują we włókno strawne będąc tym samym idealnym dodatkiem do paszy dla koni oraz innych przeżuwaczy. Dodawanie wysłodków do paszy pozytywnie wpływaja na układ pokarmowy zwierząt wspierając trawienie. Stanowią one także źródło wapnia. Wysłodki buraczane podaje się po uprzednim namoczeniu.

Stosowanie wysłodków – dlaczego warto dodawać je do pasz?

Niemelasowane wysłodki, stosowane przy produkcji pasz dla bydła lub koni, to szansa na smaczną i bogatą w witaminy oraz inne niezbędne składniki odżywcze paszę, uzyskiwaną w całkowicie naturalny sposób. Wykorzystanie wysłodków do produkcji pasz jest coraz częściej spotykaną formą zastosowania tego cennego surowca, a dodatkową zaletą oferowanych przez nas wysłodków jest fakt, że są one całkowicie wolne od modyfikacji genetycznych (GMO). Dodając wysłodki do paszy dla przeżuwaczy, możemy uzyskać nie tylko zdrową i odżywczą paszę, ale równocześnie bardzo smaczną. Wysłodki odpowiadają bowiem za atrakcyjny zapach i smak paszy, co sprawia, że opasy pobierają ją bardzo chętnie. Stosując się do podanych poniżej norm i warunków dawkowania oraz zastosowań, pasze z dodatkiem wysłodków buraczanych z pewnością pomogą uzyskać oczekiwany rezultat w postaci efektywnego, zdrowego wzrostu i zwiększenia masy zwierząt opasowych.

Kiedy i z czym stosować?

Wysłodki buraczane można stosować zarówno jako paszę objętościową i treściwą.

Dawkowanie

Krowy mleczne - ok. 3kg, Opasy - ok. 4kg, Tuczniki - ok. 3kg.

Opakowanie:

  • Worek
  • Big bag,
  • Luz.

Cena dotyczy 1 tony produktu i ma charakter orientacyjny. W celu uzyskania aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny.

banner-paltnosci-payu