tlo
Na skróty:
Znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

Budka dla cieląt Calf-Tel Pro II

Budka dla cieląt Calf-Tel Pro II
Model: PRO II
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 2 051,64 PLN
Podatek: VAT (23%)
Cena netto: 1 668,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

Idealnie nadaje się do jednofazowego chowu do 8 tygodnia życia. Ze względu na większą głębokość budek cielęta mogą znaleźć dobrą ochronę w tylnej części, szczególnie zimą lub przy wilgotnej pogodzie. W tym modelu wielofunkcyjna klapka nie tylko zapewnia idealne ustawienia wentylacji, czy ułatwia ścielenie, ale także łatwiej jest sprawdzić zwierzęta od tyłu w długim boksie. Przesunięty otwór wejściowy zapobiega przeciągom i zapewnia najlepszą ochronę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Budki dla cieląt CALF-TEL (domki) • Agro-Partner Kaczmarek

Duża budka o powierzchni ok. 2,5 m² z regulowanym otworem do ścielenia, wykonana z polietylenu o wysokiej masie cząsteczkowej, formowana termicznie i wyjątkowo trwała, blokuje 100% UV. Mobilne wygrodzenie FlexyFence z osłoną przed wiatrem i kółkami, z zamykanymi drzwiczkami, dwoma uchwytami na wiadra (zwykłe i do koncentratu) wraz z wiadrami oraz uchwytem na wiadro ze smoczkiem wraz z wiadrem.

Przykładowa realizacja:

Budka Pro II
+wygrodzenie premium
+osłona na wiadra
+wiadro na mleko
+2 wiadra (na wodę i paszę)

2994 zł netto/1 kpl
 

Budka dla cieląt CALF-TEL oryginał z wygrodzeniem | Cena: 3677 zł |  Allegro.pl | Bargłów Kościelny | Stan: nowy | ID oferty: 13368068519

banner-paltnosci-payu