tlo
Na skróty:
Znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

Budka dla cieląt FARMTEC

Budka dla cieląt FARMTEC
Model: Budka dla cieląt FARMTEC
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 2 500,00 PLN
Podatek: VAT (23%)
Cena netto: 2 032,52 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

W pierwszym okresie odchów cieląt powinny być trzymane w kojcach pojedyńczych a następnie w kojcach grupowych. Oferujemy hodowcom bydła indywidualne budki dla cieląt z różnymi rodzajami ogrodzeń. Budki dla cieląt wykonane są z włókna szklanego. Konserwacja i przenoszenie poszczególnych kabin jest łatwe.

Do chowu grupowego cieląt oferujemy budki grupowe - na 4, 5 lub 8 cieląt. Budki grupowe są również wykonane z materiału nieszkodliwego - włókna szklanego.

Wszystkie te systemy utrzymania cieląt są przeznaczone do zmechanizowanego usuwania ściółki.

Indywidualne budki dla cieląt

https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=hcWBDQUX5GU&feature=emb_logo

Budka  wykonana jest z bezpiecznego włókna szklanego.  Powierzchnia budki od wewnątrz jest gładka - łatwo ją utrzymać w czystości oraz zdezynfekować.

Ogrodzenie jest ocynkowane ogniowo. Wysokość ogrodzenia wynosi 1090 mm. Ogrodzenie budki - bramę frontową można łatwo otworzyć i zdjąć. Bramkę można zawiesić na ogrodzeniu i łatwo zamknąć cielę w budce.

Aby ułatwić obsługę budki  - częścią budki i ogrodzenia są kółka która ułatwiają manipulacje. Częścią budki jest tylny otwór który służy do wentylacji. W bramce znajduje się również uchwyt na wiadra do pojenia cielaków (o regulowanej wysokości z przyssawką, 2 wiadra oraz 2 uchwyty na wiadra). Ustawienie wiader można łatwo regulować w zależności od wieku i wielkości cieląt.

Budka wraz z ogrodzeniem jest dostarczana w zmontowanym stanie.

banner-paltnosci-payu