tlo
Na skróty:
Znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

Olej do silników dwusuwowych STIHL HP 100ml

Olej do silników dwusuwowych STIHL HP 100ml
Model: Olej do silników dwusuwowych STIHL HP 100ml
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 7,00 PLN
Podatek: VAT (23%)
Cena netto: 5,69 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

STIHL HP

Olej do silników dwusuwowych na bazie olejów mineralnych. Bardzo dobre właściwości smarne i duża czystość silnika. Klasa mocy: JASO-FB. Proporcje mieszanki 1:50. STIHL HP opracowany został specjalnie na potrzeby wysokich wymagań urządzeń silnikowych. Olej do silników dwusuwowych STIHL ogranicza zanieczyszczenie komory spalania i systemu wydechowego, nie wchodzi w reakcje z uszczelnieniem. W ten sposób pomaga zachować wysoką wydajność naszych urządzeń – zarówno przy długotrwałym użytkowaniu jak i przy pełnym obciążeniu.

 

Olej do silników dwusuwowych STIHL HP posiada dobre cechy samomieszające. Skład mieszanki można łatwo kontrolować dzięki intensywnemu zabarwieniu na czerwono.

 

Zalety oleju w skrócie:

Praktyczne opakowanie 1l ułatwiające sporządzanie mieszanki paliwowej 1:50.

Opracowany w laboratoriach STIHL specjalnie na potrzeby silników firmy.

Bardzo dobre właściwości smarne, efektywne spalanie.

Najbardziej znany i popularny olej firmy STIHL do mieszanki , do silników dwusuwowych, opracowany na bazie olejów mineralnych.

Posiada doskonałe właściwości smarne w każdym zakresie obrotów silnika.Zalecany i stosowany do silników wysokoobrotowych (wszelkiego rodzaju pilarek spalinowych). Jest olejem niskodymnym o klasie wydajności: JASO - FB,ISO - L - EGB.

banner-paltnosci-payu