tlo
Na skróty:
Znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

Przecinacz bel Tanco typ 170

Przecinacz bel Tanco typ 170
Producent: AGROVET
Model: Przecinacz bel Tanco typ 170
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 12 900,00 PLN
Podatek: VAT (23%)
Cena netto: 10 487,80 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

Przecinacz bel z funkcją przytrzymywania folii i siatki

Przecinacz bel model 170 jest nowym innowacyjnym rozwiązaniem firmy Tanco do zadawania paszy na rynku rolniczym. Dzięki temu rozwiązaniu rolnicy mają kompletny, bezpieczny i niezawodny system do zadawania sianokiszonki w belach. Nie ma już potrzeby ręcznego cięcia foli i siatki z owiniętej beli sianokiszonki , a plamy i zapachy z kiszonki na ubraniach są już przeszłością.

Przecinacz z łatwością przecina bele na połowę, a specjalny system przytrzymuje folię z siatką dzięki czemu porcje sianokiszonki mogą być wrzucane bezpośrednio do wozu paszowego lub na korytarz paszowy w budynku inwentarskim. Używanie przecinacza do załadunku wozów paszowych powoduje efektywniejsze mieszanie zadawanej paszy oraz mniejsze zużycie elementów wozu paszowego. Przecinacz z łatwością tnie bele sianokiszonki, siana, słomy wyciągając przy tym folię i siatkę z owiniętej beli.

Przecinacz bel może być montowany na ładowaczu czołowym lub ładowarce teleskopowej używając standardowych złączy hydraulicznych. Przecinacz posiada również szuflę do załadunku materiałów sypkich, a jej szybkie mocowanie nie wymaga wysiadania z ciągnika i odłączania elementów przecinacza.

KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Radosław Kołakowski

+48 511 787 665

banner-paltnosci-payu