tlo
Na skróty:
znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

Myco - Stick 0,5l - preparat na grzybicę skóry

Myco - Stick 0,5l - preparat na grzybicę skóry
Producent: AGROVET
Model: Myco - Stick 0,5l - preparat na grzybicę skóry
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 46,00 PLN
Podatek: VAT (23%)
Cena netto: 37,40 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

Preparat łagodzący skutki grzybicy

  • wspomaga proces odbudowy skóry i sierści
  • wspomaga wytwarzanie bariery ochronnej
  • zabezpiecza przed ponownymi infekcjami

Myco-Stick wspomaga wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry, uniemożliwiającej wnikanie i rozwój grzybów i pleśni. Preparat zawiera w swoim składzie kompleks Złota Tarcza, który został stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. Kompleks Złota Tarcza zawiera specjalnie dobrane substancje ziołowe i mineralne w niezmiennych proporcjach. Myco-stick korzystnie wpływa na stan skóry w przebiegu grzybicy i wspomaga odrost sierści. Jest łagodny i całkowicie bezpieczny dla skóry zwierząt i ludzi.

ZŁOTA TARCZA  zbudowana z nano cząsteczek miedzi, które tworzą koloid. Nanokoloidy rewelacyjnie przenikają do najgłębszych struktur, są w pełni bezpieczne, nie wchodzą w reakcję z innymi substancjami a jednocześnie są bioprzyswajalne.

Stosowanie: Preparat nanosić na skórę poprzez rozpylanie 2-3 razy dziennie.

Myco-Stick przeznaczony jest dla wszystkich gatunków zwierząt. Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych, a jego stosowanie nie wymaga przestrzegania okresu karencji.

Skład: Niejonowa nanocząsteczkowa miedź koloidalna, olejek z drzewa herbacianego, propolis, solubilizant, zagęstnik, woda demineralizowana.

banner-paltnosci-payu
Szosowa 84,
Śniadowo 18-411
Tel : 862736026
Email : poczta@agrovet.com.pl