tlo
Na skróty:
Znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

Kosiarka Dyskowa Talex D-250/L

Kosiarka Dyskowa Talex D-250/L
Producent: TALEX
Model: Kosiarka Dyskowa Talex D-250/L
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 15 500,00 PLN
Podatek: VAT (23%)
Cena netto: 12 601,63 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

Kosiarki dyskowe, tylne Talex z serii DL charakteryzują się zwartą, mocną i przede wszystkim prostą konstrukcją zbudowaną w oparciu o lekką listwę Comer. Zaletą tych listew i dysków jest bardzo szybka wymiana noży tnących . Kosiarki z serii DL produkowane są w czterech szerokościach roboczych: -- 2,1m -- 2,5m -- 2,8m -- 3,2m. Charakterystyka kosiarek dyskowych z serii DL: 

Koszenie- sprawdzona lekka listwa tnąca firmy Comer zapewnia najwyższą jakość koszenia terenów zielonych.

Obsługa- Listwa tnąca wyposażona w dyski z trzymakami noża „szybkiego montażu” zapewnia bardzo szybką wyminę noży bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi, oprócz klucza w który maszyna jest wyposażona. Dzięki gładkiej strukturze materiału, zabrudzenia nie przywierają do osłony co pozwala łatwo utrzymać ją w czystości.

Transport- Kosiarki dyskowe Talex z serii DL posiadają trzy pozycje transportowe co stanowi niewątpliwy atut. Kosiarki można transportować w następujących pozycjach: pionowo z boku ciągnika, pionowo z tyłu ciągnika, oraz poziomo z tyłu ciągnika. Ustawienie pionowe z boku ciągnika przebiega manualnie. 

Bezpieczeństwo- Osłona wykonana z wysokiej jakości materiału o grubości 0,9 mm. Materiał z którego zrobiona jest osłona jest wzmocniony przędzą dzięki czemu jest bardzo odporny na czynniki atmosferyczne przez co nie traci swoich wartości oraz jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. W standardzie hydraulika maszyny jest zabezpieczona zaworem kulowym, co w razie uszkodzenia układu hydraulicznego zabezpiecza kosiarkę przed uszkodzeniem.

 

KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Radosław Kołakowski

+48 511 787 665

banner-paltnosci-payu