tlo
Na skróty:
znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

AMOFOSKA CORN NPK 4-10-22

AMOFOSKA CORN NPK 4-10-22
Producent: GRUPA PUŁAWY
Model: AMOFOSKA CORN NPK 4-10-22
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 1 188,00 PLN
Podatek: VAT (8%)
Cena netto: 1 100,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania
Produkt posiada minimalną ilość 50

Amofoska® Corn NPK 4-10-22 +2,5Mg+0,2Zn jest to nawóz, który można stosować pod wszystkie rośliny uprawne. Jednak w pierwszej kolejności przeznaczona jest do nawożenia kukurydzy, ze względu na właściwe proporcje fosforu do potasu oraz zawarte w niej dodatkowe makro i mikroelementy. Zawartość siarki gwarantuje właściwe wykorzystanie azotu, natomiast dodatek magnezu biorący udział w procesie fotosyntezy zapewnia przyrost zielonej masy,  o dobrych walorach żywieniowych dla zwierząt. Azot należy uzupełnić w formie odpowiednich nawozów azotowych według wymagań nawożonej rośliny. 

Amofoska® Corn NPK 4-10-22 jest dobrym nawozem pod rośliny, które potrzebują zwiększonej dawki potasu np. buraki, ziemniaki, użytki zielone. Ponadto ze względu na zawartość siarki wskazane jest jej zastosowanie pod rzepak, gorczycę, rośliny motylkowe i kapustne.

Wysoka jakość granulek, tj. jednolita wielkość ziaren i  jednorodny skład każdej granulki  ułatwia równomierny wysiew. Amofoska® Corn NPK 4-10-22 jest nawozem NPK granulowanym, wieloskładnikowym o następującej zawartości składników pokarmowych:

Makroelementy

  • 4% N azot całkowity w formie amonowej,
  • 10% P2O5 pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w kwasach mineralnych (całkowity); co najmniej 5% P2O5pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie, 5% P2O5 pięciotlenek fosforu rozpuszczalny tylko w kwasach mineralnych, co najmniej 2,5% P2O5 pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie,
  • 22% K2O tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie,
  • 4% CaO tlenek wapnia rozpuszczalny w wodzie,
  • 10% SO3 trójtlenek siarki rozpuszczalny w wodzie,
  • 2,5% MgO tlenek magnezu całkowity,
  • 0,10% B bor całkowity,
  • 0,20% Zn cynk całkowity.

Mikroelementy (Co, Cu, Fe, Mn, Mo) pochodzące z naturalnych fosforytów są cennym dodatkiem do nawozu poprawiającym przyswajalność pozostałych składników. Mikroelementy Bor i Cynk biorące udział w procesach rozrodczych, powodują dobrą jakość ziarna i właściwe uziarnienie w kolbach kukurydzy. Dodatek tych mikroelementów w nawozie jest szczególnie ważny na glebach świeżo wapnowanych oraz o wysokim poziomie nawożenia.

Cena dotyczy 1 tony produktu i ma charakter orientacyjny. W celu uzyskania aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny.

banner-paltnosci-payu
Szosowa 84,
Śniadowo 18-411
Tel : 862736026
Email : poczta@agrovet.com.pl