tlo
Na skróty:
znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

PULGRAN

PULGRAN
Producent: GRUPA AZOTY
Model: PULGRAN
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 1 080,00 PLN
Podatek: VAT (8%)
Cena netto: 1 000,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania
Produkt posiada minimalną ilość 50

PULGRAN® to nowoczesny nawóz azotowy w postaci białych półsferycznych pastylek bez widocznych zanieczyszczeń mechanicznych otrzymywanych na rotoformerach.

Zalety produktu

  • Większe granule w stosunku do mocznika tradycyjnego umożliwiające łatwiejsze mieszanie z nawozami o podobnym uziarnieniu i gęstości nasypowej.
  • Do użytkowania przedsiewnego i pogłównego.
  • Idealny do rozsiewu przy szerokich ścieżkach technologicznych.
  • Większa szerokość rozrzutu w porównaniu do tradycyjnie granulowanego mocznika (wg badań Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych w Poznaniu).
  • Równomierny rozsiew na powierzchni pola.

PULGRAN® jest nawozem uniwersalnym przeznaczonym do stosowania pod wszystkie rośliny uprawy polowej, użytki zielone, rośliny warzywnicze, kwiatowe, drzewa i krzewy owocowe i ozdobne oraz trawniki. Nadaje się do stosowania na wszystkich glebach, z wyjątkiem gleb bardzo kwaśnych, zasadowych lub świeżo zwapnowanych. Jednorazowa dawka mocznika PULGRAN® nie powinna przekraczać 250 kg/ha.

Produkt Premium – dla wymagających i innowacyjnych rolników. Wyjątkowo przydatny podczas aplikacji rozsiewaczami nawozów o dużej szerokości roboczej. Przy prawidłowym kącie ustawienia łopatek i prawidłowym usytuowaniu punktu zasypu, możliwy rozsiew w granicach 24 – 36 metrów. PULGRAN® nie wykazuje wad w trakcie procesu rozsiewu rozsiewaczami odśrodkowymi i nie powoduje zapychania aparatów wysiewających.

Cena dotyczy 1 tony produktu i ma charakter orientacyjny. W celu uzyskania aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny.

banner-paltnosci-payu