tlo
Na skróty:
znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

Makuch sojowy wolny. Produkt wolny od GMO.

Makuch sojowy wolny. Produkt wolny od GMO.
Producent: AGROVET
Model: Makuch sojowy wolny. Produkt wolny od GMO.
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 2 160,00 PLN
Podatek: VAT (8%)
Cena netto: 2 000,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

Dobrze przyswajalny makuch sojowy to białkowy komponent otrzymywany jako produkt w trakcie tłoczenia oleju sojowego. Cechuje się wysoką wartością energetyczną oraz zawartością białkową (powyżej 44% w suchej masie). Jest to idealna pasza dla wszystkich gatunków zwierząt. Dostarcza niezbędnych wartości odżywczych, składników mineralnych i witamin, a w dodatki charakteryzuje się bardzo łatwą przyswajalnością, dzięki czemu jej zastosowanie w żywieniu bydła, trzody chlewnej, drobiu oraz innych gatunków zwierząt nie będzie żadnym problemem. Oferujemy makuch sojowy w standardzie non GMO – pozbawiony modyfikacji genetycznej. Coraz większa liczba odbiorców produktów rolniczych kładzie nacisk na to, by końcowy produkt hodowli lub uprawy był wolny od GMO. Mając na uwadze zasadność tych standardów oraz odpowiadając na zapotrzebowanie współczesnego, ekologicznego rolnictwa, oferujemy najwyższą jakość makuchu sojowego, całkowicie pozbawionego GMO.

Rośnie zainteresowanie makuchem sojowym

Nasza oferta makuchu sojowego jest jednocześnie odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tym komponentem paszowym. Coraz większa liczba hodowców bydła, drobiu i trzody chlewnej docenia zalety makuchu sojowego, dzięki czemu staje się on coraz popularniejszym składnikiem pasz, wypierając modyfikowane genetycznie mieszanki i koncentraty. Wysoka zawartość łatwo przyswajalnego białka czyni makuch sojowy jednym z podstawowych komponentów paszowych, o wartości energetycznej doskonale pokrywającej zapotrzebowanie zarówno dorastających jak i dojrzałych zwierząt hodowlanych.

Zalety makuchu sojowego:

  • bez GMO,
  • niska zawartość włókna surowego,
  • wysoka wartość energetyczna,
  • wysoka zawartość białka.

Cena dotyczy 1 tony produktu i ma charakter orientacyjny. W celu uzyskania aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny.

banner-paltnosci-payu