tlo
Na skróty:
znajdź
Twój koszyk jest pusty!
Więcej informacji

JFARM Diar-Stop 1 kg

JFARM Diar-Stop 1 kg
Producent: JFARM
Model: JFARM Diar-Stop 1 kg
Dostępność: W magazynie
Cena brutto: 35,00 PLN
Podatek: VAT (8%)
Cena netto: 32,41 PLN
Ilość:     - LUB -   Do porównania

Diar-Stop jest naturalną mieszanką dietetyczną przeznaczoną dla zwierząt z problemami jelitowymi, szczególnie dla cieląt i prosiąt. Zawartość pektyn, naturalnych tanin i mukopolisacharydów pomaga w szybkim zatrzymaniu biegunki i szybszym powrocie do zdrowia. Diar-Stop w połączeniu z paszą zmniejsza śmiertelność spowodowaną biegunkami dzięki naturalnej synergii pomiędzy składnikami roślinnymi produktu i florą jelitową. Może być stosowany profilaktycznie z paszą dla cieląt i prosiąt. Zawarte składniki roślinne o dobrze dobranym zestawie i opracowane przy zastosowaniu innowacyjnej technologii, mogą poprawić stan zdrowia układu trawiennego. Preparat można podawać z wodą lub preparatem mlekozastępczym.

WSKAZANIA:

W trakcie wystąpienia objawów biegunki jako produkt wspomagający proces leczenia, profilaktycznie jako produkt zapobiegający biegunkom u bydła i trzody.

STOSOWANIE:

Cielęta: 2 razy dziennie po 40g do ciepłej wody lub preparatu mlekozastępczego przez 2-3 dni. Profilaktycznie 1 raz dziennie po 20g.

Krowy: 100-150g podać w dwóch porcjach przez 2-3 dni.

Prosięta: 5g /szt. 2 razy dziennie przez 2 dni do pyska lub paszy. Profilaktycznie od 0,5% do 1% na paszę przez 3-7 dni.

SKŁAD:

Prażone ziarna zbóż, pektyny, mukopolisacharydy, taniny, glukoza.

banner-paltnosci-payu